Dach-Technik Centrum zaopatrzenia dekarzy Lokalne centrum zaopatrzenia dekarzy

Sklep w Żninie
ul. Sienkiewicza 2a, 88-400 Żnin
Pon. - pt.: 7:00 - 17:00, Sob.: 7:00 - 13:00

Sklep w Wągrowcu
ul. Skocka 15, 62-100 Wągrowiec
Pon. - pt.: 8:00 - 16:00, Sob.: 8:00 - 13:00

Biuro
ul. Sienkiewicza 2a, 88-400 Żnin
Pon. - pt.: 7:00 - 17:00, Sob.: 7:00 - 13:00

Magazyn
ul. Składowa 4, 88-400 Żnin
Termin odbioru towaru ustalany indywidualnie telefonicznie

Doradzamy, zaopatrujemy, transportujemy

Współpracujemy z Dekarzami i Klientami indywidualnymi

E
Jesteś na podstronie:

Blachodachówki Blachy dachowe Blachy trapezowe

Dlaczego dach z blachy?

Budując dom, stajemy przed wyborem pokrycia dachowego. Każdy chciałby solidny, trwały, estetyczny i niekosztujący fortuny dach. Często wybór pada na pokrycia blaszane. Producenci oferują szeroki wybór wzorów, kolorów i powłok, umożliwiając Klientom budowę wymarzonego dachu. Zaletą pokryć blaszanych jest ich lekkość – nie obciążają zbytnio konstrukcji dachu. Blacha nie nasiąka wodą i nie zmienia swojego ciężaru pod wpływem wilgoci, dzięki czemu nie jest wymagane budowanie nadmiernie wytrzymałej i skomplikowanej konstrukcji dachowej, co znacznie zmniejsza koszty budowy. Można ją układać na każdym dachu, zaczynając od prostych powierzchni, a kończąc na bardziej skomplikowanych. Blachy tworzą na całej powierzchni dachu pokrycie ciągłe i szczelne.

 

Blachodachówki modułowe

To innowacyjny i wyjątkowy produkt przeznaczony na pokrycia dachowe. Dach modułowy składa się z wielu lekkich i niewielkich arkuszy, które z łatwością układa się na dachu. Blachodachówki modułowe to nie tylko łatwy i szybki montaż, ale także transport i przechowywanie. Cały dach mieści się na jednej palecie. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment blachodachówek modułowych w różnych kolorach i powłokach, dostępny od ręki. Ważną zaletą tego rodzaju pokrycia jest gwarancja powtarzalności kształtu i koloru. Unikatowe powłoki zapewniają warstwę dekoracyjną i ochronę produktu nawet do 50 lat. Producenci, z którymi współpracujemy: Bud mat, Hanbud, Blach profil, Bratex.

 

Blachodachówki pod wymiar

Tradycyjne blachodachówki cięte na wymiar są zdecydowanie tańszym i prostszym w montażu pokryciem dachu. Idealnie sprawdzają się na prostych, jedno- czy dwuspadowych dachach, na których idealnie dopasowują się do kształtu połaci. Szybki montaż tego typu blachodachówek jest ich niewątpliwą zaletą. Oferujemy Państwu blachodachówki w arkuszach ciętych na określoną przez Państwa długość, w szerokiej gamie kolorystycznej, od czołowego producenta pokryć dachowych – Bud mat.

Czas realizacji zamówienia wynosi tylko kilka dni!

 

Blachy trapezowe

Blachy trapezowe to materiał lekki, odporny na uszkodzenia mechaniczne i ekonomiczny. Jest wyjątkowo sztywny i cechuje się dużą wytrzymałością, którą określa wysokość profilu. Możliwość cięcia na wymiar i bogata kolorystyka stwarzają nieograniczone możliwości stosowania m.in. do krycia dachów domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych, magazynów, budynków gospodarczych. Blacha trapezowa o niskich profilach idealnie nadaje się na elementy elewacyjne typu: bramy, ogrodzenia, ściany. W swojej ofercie posiadamy blachy trapezowe o różnych profilach od 6 do 165 mm wysokości. Istnieje możliwość zamówienia blach pod konkretny wymiar także z powłoką antykondensacyjną. W sprzedaży oferujemy blachy trapezowe w drugim gatunku w długościach od 2 do 5 m.b. – dostępne od ręki! Producenci, z którymi współpracujemy: Bud mat, Hanbud.

 

Blachy płaskie

Blachy płaskie to nieodłączny element wykończenia każdego dachu. Oferujemy szeroki asortyment kolorystyczny blach płaskich w różnych powłokach. Na zamówienie wykonujemy obróbki blacharskie: wiatrownice, gąsiory, pasy rynnowe, opierzenia kominowe, gotowe do odbioru już następnego dnia.

 
Blachy trapezowe 02

Dachówki ceramiczne i cementowe

Szeroki wybór produktów wszystkich najlepszych producentów. Bezpłatnie doradzamy, wyceniamy i dowozimy bezpośrednio na budowę.

Blachodachówki 03

Blachodachówki i blachy trapezowe

W naszej ofercie posiadamy blachodachówki cięte pod wymiar, modułowe, blachy płaskie oraz trapezowe. Większość z nich dostępna jest od ręki. Bezpłatnie dokonujemy kalkulacji kwotowych i dowozimy na terenie Żnina.

Blachy dachowe 03

Okna dachowe, rynny, podbitki, akcesoria dachowe

W naszym asortymencie posiadamy okna dachowe, podbitki, systemy rynnowe, akcesoria dachowe. Wszystkie te produkty są dostępne w naszych magazynach.

Blachy trapezowe 03

Papy, membrany, gonty

Szeroki asortyment dostępnych od ręki produktów. Dostawy bezpośrednio na budowę. Oferujemy wsparcie w obliczeniach i doradztwo w zakresie produktów.

Znajdziesz nas także

Kontakty i godziny otwarcia

BIURO:
ul. Sienkiewicza 2a, 88-400 Żnin
tel.: +48 601 336 105
e-mail: biuro@dach-technik.pl

GODZINY OTWARCIA BIURA:
Pon. - pt.: 7.00 - 17.00
Sob.: 7.00 - 13.00

SKLEP:
ul. Sienkiewicza 2a, 88-400 Żnin
tel.: +48 798 764 817
e-mail: dworcowa@dach-technik.pl

GODZINY OTWARCIA SKLEPU:
Pon. - pt.: 7.00 - 17.00
Sob.: 7.00 - 13.00